Delfínek obnovuje provoz od 25. 5.

« zpět
05.06.2020 / 17:01

Vážení zákazníci,

v období od 25. 5. byly zahájeny pouze základní kurzy pro již zapsané klienty, avšak v jiném režimu, než bylo původně inzerováno. Kurzy proběhnou v četnosti 2x týdně v ÚT a ve ČT. Klientům, kterým tato možnost z různých důvodů nevyhovovala, jsme nabídli termíny v září nebo jim budeme vracet zaplacené zálohy.

Tento aktuální základní kurz výjimečně proběhl bez info schůzky, konkrétní termíny lekcí byly přiděleny dohodou po telefonu. Klienti také dostali základní info k organizaci kurzu a další zejména hygienické a bezpečnostní pokyny včetně sdělení odkazu na Návštěvní řád Delfínka, ve kterém naleznou potřebné organizační a provozní informace.

Zbývající termíny v období od 25. 5. do konce června nabízíme stávajícícm klientům pro čerpání náhrad. Rezervační systém už je plně funkční, náhradní termíny si můžete rezervovat sami přes rezervační systém nebo o totéž požádat recepční (po telefonu nebo osobně). Termíny lekcí určených pro čerpání náhrad nabízíme v PO, ST a PÁ, v omezeném množství i v ÚT a ČT.  

Klienti, kteří měli zaplacenou zálohu pro pokračovací nebo plavecké kurzy na období "duben - červen 2020", byli přesunutí do kurzů "září - prosinec 2020". Jestliže již nyní víte, že v září plavat nebudete chtít  nebo nemůžete zůstat v původním termínu, kontaktujte, prosím, recepci.  

Klienti z kurzů "leden - březen 2020", kteří se ale nepřihlásili do kurzů "duben - červen 2020" a tudíž nebyli automaticky přesunutí do kurzů "září - prosinec 2020", mohou čerpat náhradní lekce z kurzů "leden - březen 2020" v nyní nabízených termínech určených právě pro čerpání náhrad (případně i později) nebo zažádat o vrácení peněz.

Všem klientům z posledních kurzů byl prodloužen termín pro čerpání náhrad až do 17. 12. 2020.

Pro provoz bazénů v tomto období jsou stanovena poměrně přísná pravidla, tedy stávající provoz bude probíhat za určitých podmínek, které by však neměly mít žádný dopad na samotný průběh lekce.  Kromě nyní již běžné dezinfekce rukou při vstupu a po návštěvě WC snižujeme na přechodné období maximální počet osob v bazénu. Z kapacitních důvodů bude prohřívárna mimo provoz a z těchto důvodů budeme pro provoz vodních kurzů využívat i zázemí kondičního sálu.

MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - OBECNĚ

  • při jakémkoliv projevu infekčního onemocnění /rýma, kašel, vyrážka atp./nebo podezření na něj – nevstupujte do areálu!

  • pokud budete jevit známky nemoci, na výzvu cvičitelky nebo recepční musíte okamžitě opustit areál

  • po dobu omezení nezvyšujte prosím počty doprovázejících osob

  • na pokladně upřednostníme bezhotovostní platbu

  • při pohybu po areálu dodržujte odstup 2 m od jiných osob

  • roušku odložte v šatně do skříňky, po plavání a návratu do šatny si ji ihned opět nasaďte

  • po dobu omezení striktně dodržujte hygienická opatření

  • po nezbytné aklimatizaci prosím opusťte prostory Delfínka

     

Těšíme se na Vás a věříme, že i přes určitá omezení si plavání s dětmi u nás užijete i v tomto náročnějším období. 


 

Mobilní verze