Kondiční cvičení

« zpět
05.10.2020 / 9:05

Vážené zákaznice,

vzhledem k mimořádným opatřením zavedeným v nouzovém stavu se na nás bohužel vztahují omezení počtu, což mj. znamená snížení návštěvnosti lekcí kondičního cvičení.

Abychom toto náročné období překlenuli co nejjednodušším způsobem, můžete si na telefonu 585 434 482 rezervovat vstup na období od 5. do 18. 10. na "Vaše" cvičitelky a vybrané cvičení. Bohužel už nyní víme, že tímto způsobem nedokážeme uspokojit všechny zájemce, což je nám líto, ale omezení musíme respektovat.

Pokud by mělo omezení kapacity lekcí přetrvávat i po datu 18. 10. upozorňuji všechny, kteří by si chtěli cvičení nadále rezervovat, aby si zřídili na recepci Delfínka účet a rezervované vstupy si nakoupili předem. Pak bude možné si vstupy rezervovat elektronicky a tento způsob bude také jediný, který bude po 18. 10. pro rezervace vstupů akceptován.

Děkuji všem za pochopení a přeji v této náročné době zejména zdraví.


S ohledem na platná mimořádná opatření prosím dodržujte níže uvedené pokyny:

MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - OBECNĚ

  • při jakémkoliv projevu infekčního onemocnění /teplota, rýma, kašel, vyrážka atp./nebo podezření na infekční onemocnění – nevstupujte do areálu!

  • pokud budete jevit známky nemoci, na výzvu cvičitelky nebo recepční musíte okamžitě opustit areál

  • po dobu omezení nezvyšujte prosím počty doprovázejících osob

  • na pokladně upřednostníme bezhotovostní platbu

  • při pohybu po areálu dodržujte odstup 2 m od jiných osob, v šatně prosím vyčkejte, pokud je prostor u vaší skříňky nebo v jejím bezprostředním okolí momentálně obsazen jiným zákazníkem, teprve po jeho odchodu přistupte ke skříňce 

  • roušku odložte v šatně do skříňky, po cvičení a návratu do šatny si ji ihned opět nasaďte

  • po dobu omezení striktně dodržujte hygienická opatření, používejte dezinfekci na ruce, která je při vstupu do areálu i v šatnách

  • nezdržujte se prosím zbytečně v prostorách Delfínka před zahájením nebo po ukončení cvičení

     

Těšíme se na Vás a věříme, že i přes určitá omezení si cvičení u nás užijete i v tomto náročnějším období. 


z důvodu zavedených opatření došlo k malému časovému posunu u některých lekcí. Konkrétně se jedná o úpravy časů níže uvedených lekcí, které byly původně vypsané v jiných časech. Nově platí tyto časy:

PO 18.30 aerobic s posilováním s Míšou Dobrou

UT 18.30 cvičení na  míčích s Míšou Moravcovou

ST  18. 45 power jóga s Anitou Můčkovou (ve ST 9. 9. Anita bohužel necvičí)

ÚT + ČT od 16.00 posilování s Vlastou

Omlouváme se za případné komplikace a těšíme se na Vás v sále.


 

od 1. 9. 2020 opět cvičíme! Těšíme se na Vás v obvyklé sestavě cvičitelek. Po pauze je navíc do rozpisu zařazeno cvičení na míčích s Míšou Moravcovou v ÚT od 18.30 hodin, naopak Míša Dobrá bude cvičit jen 1x týdně v PO od 18.30 hodin. Samotný rozpis cvičení je pouze s malými úpravami.

Přijďte si zacvičit.

Soubory ke stažení:
rozpis kondičního cvičení_ podzim2020stáhnout

 

Mobilní verze