Uzavření Delfínka v důsledku krizového opatření

« zpět
08.10.2020 / 19:14

V důsledku krizového opatření vlády České republiky bude Aquacentrum Delfínek od pátku 9. 10. 2020 UZAVŘENO.

Informace o obnovení provozu a případné další zprávy pro naše zákazníky (k přerušeným kurzům, nevyčerpaným lekcím, k rezervacím míst v následujících kurzech a pod.) budeme uveřejňovat v následujících dnech, předběžné základní info je uvedeno níže:

  • Recepce bude fungovat jen v omezeném režimu, provozní dobu ještě upřesníme. 
  • Za neuskutečněné lekce v jednotlivých kurzech za toto období budeme vracet peníze v plné výši. Termín, od kterého bude tato možnost, se bude odvíjet od opětovného zahájení provozu.
  • Rezervační systém v tuto chvíli není funkční a údaje v něm neodpovídají skutečnosti. Náhradní lekce si prosím během následujících dnů nerezervujte. 
  • V následujících dnech nebudeme provádět žádné rezervace kurzů nebo náhradních termínů, nebudeme ani vybírat zálohy nebo doplatky kurzů, nebude možné žádat o vydání potvrzení o čerpání služeb či jiné.
  • Žádosti o prodloužení termínu pro čerpání náhrad za omluvené lekce ve vodních kurzech budeme vyřizovat až ve chvíli, kdy bude stanoven termín otevření Delfínka, abychom mohli délku odstávky zohlednit při prodloužení termínu. Do té doby jsou prodlužování pozastavena. Nicméně počítáme s tím, že omluvené lekce, kterým v období odstávky vypršela platnost, budeme prodlužovat plošně všem.

Děkujeme Vám za pochopení a přejeme všem pokud možno klidné dny.

  

 


 

Mobilní verze