Zápisy do nových kurzů

« zpět
05.06.2020 / 17:06

Vážení zákazníci,

ve dnech 10. - 14. 8. 2020 je možné se na recepci Delfínka ještě přihlásit na zbývající volná místa do pokračovacích kurzů na období "září - prosinec 2020".

V tomto týdnu jsou také vypsané mimořádné termíny pro čerpání lekcí z předcházejících období. Lekce si můžete rezervovat sami přes rezervační systém nebo o totéž požádat recepční. Využijte této mimořádné prázdninové příležitosti, další náhrady budou dostupné od druhého týdne v září.

Zcela obsazené jsou již kurzy pro úplné začátečníky od 6 měsíců věku a kurzy plavecké ve všech úrovních pokročilosti.

Nejbližší základní kurz pro začátečníky bude v termínu 6. 10. - 15. 12. 2020 a zapsat se do něj bude možné na recepci Delfínka od 1. 9. 2020.

 


POZN.: Do kurzů "září - prosinec 2020" byli přesunutí všechni klienti původně zapsaní do kurzů "duben - červen 2020". Klienti z kurzů "leden - březen 2020", kteří se ale nepřihlásili do kurzů "duben - červen 2020" a tudíž nebyli automaticky přesunutí do kurzů "září - prosinec 2020", mohou čerpat náhradní lekce z kurzů "leden - březen 2020" v nabízených termínech určených právě pro čerpání náhrad, případně i později (termín je prodloužen až do 17. 12. 2020) nebo zažádat o vrácení peněz.


Těšíme se na Vás.


Vzhledem k častému velkému provoznímu vytížení recepční (z důvodu odbavování zákazníků vodních kurzů nebo jiných aktivit) Vás prosíme o pochopení, pokud máte problém se dovolat na recepci. V případě nutnosti zanechte prosím na záznamníku pevné linky srozumitelný vzkaz (spolu s tel. číslem), recepční Vás bude kontaktovat, jakmile to okolnosti dovolí.

Zejména se jedná o období zápisů do kurzů nebo období, kdy na recepci probíhají doplatky kurzů, což je zpravidla první týden až čtrnáct dní v termínu zahájení daných kurzů nebo zápisů do nich.

Děkujeme za pochopení.


Informace o kurzech a případných volných místech získáte i na recepci Delfínka osobně nebo na telefonu 585 434 482.  


Počet míst v jednotlivých kurzech je omezen, doporučujeme Vám proto včasné přihlášení. V případě volné kapacity je možné dodatečné přihlášení i do kurzů, které již byly zahájeny. Na volná místa a časy lekcí se prosím informujte na recepci (osobně nebo na telefonu 585 434 482).

Připomínáme, že pokud chcete omluvit lekce z kurzu, který máte teprve rezervovaný (pouze zaplacená záloha 200,-Kč), je nutné tento kurz nejprve doplatit. Před zahájením kurzu můžete provést platbu na recepci Delfínka v provozní době uvedené v textu níže.


 Aquacentrum Delfínek zavedlo do provozu Rezervační systém pro vodní kurzy a kondiční cvičení.

Tento systém umožňuje klientům vodních kurzů modernější a komfortnější způsob odbavení na recepci prostřednictvím čipové karty, dostupnější způsob omlouvání lekcí z důvodu onemocnění dítěte a následně potom vybírání termínů pro náhradní lekci. Dále mají klienti přehled o čerpání jednotlivých lekcí daného kurzu ve svém Elektronickém účtu klienta. Z toho důvodu došlo i ke změnám v Návštěvním řádu. S novým zněním se prosím seznamte před přihlášením do kurzu. Děkujeme.

 

 

 

 

Soubory ke stažení:
ROZVRŽENÍ KURZŮ - TERMÍNY 2020stáhnout

 

Mobilní verze