Zápisy do nových kurzů

« zpět
04.09.2019 / 14:50

Vážení zákazníci,

vzhledem k velkému provoznímu vytížení recepce z důvodu zahajování všech typů vodních kurzů a dalších aktivit Vás prosíme o pochopení, pokud máte problém se dovolat na recepci. V případě nutnosti zanechte prosím srozumitelný vzkaz (spolu s tel. číslem), recepční Vás bude kontaktovat, jakmile to okolnosti dovolí.


Byly zahájeny zápisy do základních kurzů pro začátečníky  od 6. měsíce věku na období "leden - únor 2020", probíhají zápisy na zbývající volná místa ve všech typech kurzů v období "září - prosinec 2019".

Těšíme se na Vaši účast.

Zapsat se můžete na recepci Delfínka:

Do 9. 8. ve dnech PO - PÁ 7.45  - 15.45 hodin.

V týdnu od 26. 8. do 30. 8. od 10.00 do 18.00 hodin.

Od 2. 9.  PO - SO v běžné provozní době.

Informace o kurzech a případných volných místech získáte i na recepci Delfínka osobně nebo na telefonu 585 434 482.  


Počet míst v jednotlivých kurzech je omezen, doporučujeme Vám proto včasné přihlášení. V případě volné kapacity je možné dodatečné přihlášení i do kurzů, které již byly zahájeny. Na volná místa a časy lekcí se prosím informujte na recepci (osobně nebo na telefonu 585 434 482).

Připomínáme, že pokud chcete omluvit lekce z kurzu, který máte teprve rezervovaný (pouze zaplacená záloha 200,-Kč), je nutné tento kurz nejprve doplatit. Před zahájením kurzu můžete provést platbu na recepci Delfínka v provozní době uvedené v textu níže.


 Aquacentrum Delfínek zavedlo do provozu Rezervační systém pro vodní kurzy a kondiční cvičení.

Tento systém umožňuje klientům vodních kurzů modernější a komfortnější způsob odbavení na recepci prostřednictvím čipové karty, dostupnější způsob omlouvání lekcí z důvodu onemocnění dítěte a následně potom vybírání termínů pro náhradní lekci. Dále mají klienti přehled o čerpání jednotlivých lekcí daného kurzu ve svém Elektronickém účtu klienta. Z toho důvodu došlo i ke změnám v Návštěvním řádu. S novým zněním se prosím seznamte před přihlášením do kurzu. Děkujeme.

 

 

 

 

Soubory ke stažení:
ROZVRŽENÍ KURZŮ - TERMÍNY 2019(1)stáhnout
ROZVRŽENÍ KURZŮ - TERMÍNY 2020stáhnout

 

Mobilní verze