Zápisy do nových kurzů

« zpět
19.12.2019 / 12:25

Vážení zákazníci,

probíhají zápisy do všech typů kurzů na období "leden - březen 2020" a zápis do základního kurzu "únor - březen"".

Zapsat se můžete na recepci Delfínka v běžné provozní době do pátku 20. 12. 2019 (od 14. 45 do 20.15 hod) nebo pak od 6. 1. 2020 na zbývající volná místa. 


Těšíme se na Vaši účast.


Vzhledem k častému velkému provoznímu vytížení recepční (z důvodu odbavování zákazníků vodních kurzů nebo jiných aktivit) Vás prosíme o pochopení, pokud máte problém se dovolat na recepci. V případě nutnosti zanechte prosím srozumitelný vzkaz (spolu s tel. číslem), recepční Vás bude kontaktovat, jakmile to okolnosti dovolí.

Zejména se jedná o období zápisů do kurzů nebo období, kdy na recepci probíhají doplatky kurzů, což je zpravidla první týden až čtrnáct dní v termínu zahájení daných kurzů nebo zápisů do nich.

Děkujeme.


Informace o kurzech a případných volných místech získáte i na recepci Delfínka osobně nebo na telefonu 585 434 482.  


Počet míst v jednotlivých kurzech je omezen, doporučujeme Vám proto včasné přihlášení. V případě volné kapacity je možné dodatečné přihlášení i do kurzů, které již byly zahájeny. Na volná místa a časy lekcí se prosím informujte na recepci (osobně nebo na telefonu 585 434 482).

Připomínáme, že pokud chcete omluvit lekce z kurzu, který máte teprve rezervovaný (pouze zaplacená záloha 200,-Kč), je nutné tento kurz nejprve doplatit. Před zahájením kurzu můžete provést platbu na recepci Delfínka v provozní době uvedené v textu níže.


 Aquacentrum Delfínek zavedlo do provozu Rezervační systém pro vodní kurzy a kondiční cvičení.

Tento systém umožňuje klientům vodních kurzů modernější a komfortnější způsob odbavení na recepci prostřednictvím čipové karty, dostupnější způsob omlouvání lekcí z důvodu onemocnění dítěte a následně potom vybírání termínů pro náhradní lekci. Dále mají klienti přehled o čerpání jednotlivých lekcí daného kurzu ve svém Elektronickém účtu klienta. Z toho důvodu došlo i ke změnám v Návštěvním řádu. S novým zněním se prosím seznamte před přihlášením do kurzu. Děkujeme.

 

 

 

 

Soubory ke stažení:
ROZVRŽENÍ KURZŮ - TERMÍNY 2020stáhnout

 

Mobilní verze