Teplota vody
Krytý bazén19,44 °C
Delfínek14,34 °C

Venkovní teplota16,30 °C

Koronavirus

Aktuální dopady mimořádných opatření týkající se epidemie koronaviru na provoz zařízení Plaveckého stadionu:

KRYTÝ BAZÉN


aktualizováno k:  17.3.2020 od 11:55

Nařízením vlády ČR je Plavecký stadion od pátku 13. 3. 2020 uzavřen do odvolání.

 • Recepce Plaveckého stadionu je mimo provoz, nemůžeme tak vyřídit Vaše případné telefonické nebo osobní dotazy.
 • Pokud jste zjistili, že Vám končí nebo bude v nejbližších dnech končit platnost Poukázek na plavání nebo saunování, počítejte s tím, že těmto poukázkám prodloužíme platnost o délku uzavírky Plaveckého stadionu, abyste měli možnost služby vyčerpat. Prodloužení ovšem bude možné až po ukončení epidemiologických opatření a opětovném zahájení provozu Plaveckého stadionu, abychom mohli zohlednit délku odstávky.
 • Jestliže jste si chtěli v těchto nebo následujících dnech dobít kredity v čipových "hodinkách", bude možné toto opět uskutečnit, jakmile bude obnoven provoz (viz. předcházející bod). Abyste prodloužili platnost stávajících kreditů, stačí si na recepci PSO nakoupit kredity alespoň za minimální částku (58,-Kč). Platnost všech kreditů na Vašich hodinkách si tak prodloužíte opět o celý rok.
 • Momentálně nepřijímáme žádné platby, objednávky nebo rezervace vodní plochy, nelze se přihlásit do kurzů řízených aktivit (kurzy pro neplavce, kondiční plavání nebo plavání pro zdraví).
 • Peníze za neuskutečněné lekce (kurzy plavání pro neplavce, kondičního plavání nebo plavání pro zdraví) budeme vracet až po otevření Plaveckého stadionu.
 • Bohužel zatím neznáme termín omezení epidemiologických opatření, tedy zatím nelze ani odhadem určit, kdy bude opět otevřeno.

Děkujeme Vám za pochopení.


aktualizováno k:  12.3.2020 od 17:20

Nařízením vlády ČR je Plavecký stadion od pátku 13. 3. 2020 uzavřen do odvolání.

O případných změnách nebo obnovení provozu Vás budeme informovat zde.


aktualizováno k: 11. 3. od 11.00 

 • v důsledku opatření přijatých Bezpečnostní radou města Olomouce je krytý bazén Plaveckého stadionu Olomouc od 10. března 18 hodin uzavřen pro plavání veřejnosti a další subjekty (sportovní oddíly, zájmová sdružení a pod.) a to až do odvolání;
 • sauna na Plaveckém stadionu je v provozu za podmínek omezení celkového počtu návštěvníků Plaveckého stadionu na max. 100 osob v daném okamžiku (včetně personálu);
 • provozní doba sauny bude na nejbližší dny upravená takto:

ST 11.3. od 10.00 do 19.45 hod - ženy

ČT 12.3. od 10.00 do 19.45 hod - muži

PÁ 13.3. od 10.00 do 19.45 hod - ženy 

 • provoz areálu je na nejbližší dny rovněž upraven - denně od 10.00 do 20.00 hodin
 • do areálu bude umožněn vstup pouze zákazníkům sauny, případně zákazníkům kadeřnictví, pedikúry, masáží nebo bufetu a osobám zajišťující administrativu sportovních klubů;
 • byly zrušeny rezervace vodní plochy pro školy, sportovní kluby a další zájmové organizace
 • byly zrušeny nejbližší plánované sportovní soutěže o víkendech;
 • tribuna je uzavřena.

   

doplňkové info:

Již od minulého týdne jsme zajistili zvýšenou četnost dezinfekcí exponovaných ploch nebo předmětů. Jde zejména o kliky dveří, vodovodní baterie, sanitární zařízení, sedací plochy apod. Nadále situaci pečlivě monitorujeme a provoz budeme případně upravovat podle pokynů KHS Olomouckého kraje se sídlem v Olomouci.

 

 

DELFÍNEK


aktualizováno k:  12.3.2020 od 17:20

Nařízením vlády ČR bude Aquacentrum Delfínek od pátku 13. 3. 2020 uzavřeno do odvolání.

O případných změnách nebo obnovení provozu Delfínka Vás budeme informovat v Aktualitách na stránkách Delfínka.


aktualizováno k:  10.3.2020

 • v platnost vstupuje provozní omezení týkající se počtu současně přítomných osob v areálu Aquacentra Delfínek na max. 100 osob včetně personálu 

 

 

 

 


 

Mobilní verze