Změna provozovatele

« zpět
18.12.2020 / 18:10

Vážení zákazníci,

sdělujeme, že naší společnosti OLTERM & TD Olomouc, a.s.  k datu 31.12.2020 zaniká smluvní vztah s vlastníkem areálu – statutárním městem Olomouc a Plavecký stadion Olomouc Aquacentrum Delfínek bude od 1.1.2021 mít nového provozovatele, kterým bude městská společnost AQUAPARK OLOMOUC, a.s. Od 19.12.2020 je areál PSO pro veřejnost již uzavřen.

Zkušený tým pracovníků Plaveckého stadionu Olomouc a Aquacentra Delfínek, na který jste byli zvyklí, bude v areálu Plaveckého stadionu nadále působit, stejně tak v areálu zůstane zachován zavedený turniketový systém a samoobslužné odbavování pomocí čipů, které máte a které je možné dál používat, jako doposud.

Platnost kreditů v čipu zůstává zachována a navíc se automaticky prodlužuje o dobu, po kterou byl Plavecký stadion Olomouc v roce 2020 mimo provoz z epidemických důvodů. Pouze připomínáme, že je potřeba pamatovat na to, že zakoupený kredit má platnost vždy 1 rok. Ověřit stav kreditu na Vašich čipech je možné bezplatně na pokladně Plaveckého stadionu, jakož do nich dokupovat a dobíjet si kredity, jako doposud. Ceny pro rok 2021, provozní dobu a termín otevření areálu v roce 2021 naleznete již brzy na stránkách nového provozovatele www.bazen-olomouc.cz. Telefonní kontakt na pokladnu Plaveckého stadionu 585 427 208 zůstává zachován.

Poukázky na saunu a plavání vystavené společností OLTERM & TD Olomouc, a.s.  je možné nadále uplatnit na pokladně Plaveckého stadionu Olomouc. Rovněž i jejich platnost se automaticky prodlužuje o dobu, po kterou byl Plavecký stadion Olomouc v roce 2020 mimo provoz z epidemických důvodů. Dobu prodloužené platnosti poukázek si můžete on-line zjistit zde.

Případné dotazy týkající se provozu Plaveckého stadionu Olomouc a Aquacentra Delfínek v období do 31.12.2020 je možné poslat na e-mail plaveckystadion@olterm.cz. Dotazy na provoz po 1.1.2021 je nutno směřovat již na nové kontakty, které budou brzy uvedeny na webových stránkách nového provozovatele www.bazen-olomouc.cz.

Děkujeme všem příznivcům plavání a saunování za projevenou mnohaletou důvěru.

 

Vedení OLTERM & TD Olomouc, a.s. 


 

Mobilní verze