Informace vyplývající z uzavření Delfínka

« zpět
20.03.2020 / 10:02

V důsledku nepříznivé epidemiologické situace a nařízením vlády České republiky bylo Aquacentrum Delfínek od pátku 13. 3. 2020 UZAVŘENO.

Informace o obnovení provozu a případné další zprávy pro naše zákazníky (k přerušeným kurzům, nevyčerpaným lekcím, k rezervacím míst v následujících kurzech a pod.) jsou uvedeny níže:

  • Momentálně nefunguje recepce, nelze tedy počítat s vyřízením Vašich dotazů na recepci. Ať už osobně nebo telefonicky.
  • Za neuskutečněné lekce v jednotlivých kurzech budeme vracet peníze v plné výši. Termín, od kterého bude tato možnost, se bude odvíjet od opětovného zahájení provozu. Vracet budeme rovněž i zálohy ke kurzům, které neproběhnou.
  • Kurzy, které byly plánované na nejbližší období - zahájení v týdnu od 30. 3., ukončení poslední týden v červnu - v tomto termínu určitě nezáhájíme, začátek bude posuntý s ohledem na obnovení provozu, případně budou kurzy zcela zrušené. Neproběhnou ani info schůzky k nejbližším plánovaným základním kurzům.
  • Rezervační systém v tuto chvíli není funkční a údaje v něm neodpovídají skutečnosti. Lekce v kurzu "duben - červen 2020" tedy klientům nepropadají.
  • Pokyny nebo upřesnění informací k Prázdninovým plaveckým školičkám také zveřejníme zde až ve chvíli, kdy budeme znát termín obnovení provozu a další informace v souvislosti s epidemiologickou situací a nařízení z ní plynoucích. 
  • V následujících dnech nebudeme provádět žádné rezervace kurzů nebo náhradních termínů, nebudeme ani vybírat zálohy nebo doplatky kurzů, nebude možné žádat o vydání potvrzení o čerpání služeb či jiné.
  • Žádosti o prodloužení termínu pro čerpání náhrad za omluvené lekce ve vodních kurzech budeme vyřizovat až ve chvíli, kdy bude stanoven termín otevření Delfínka, abychom mohli délku odstávky zohlednit při prodloužení termínu. Do té doby jsou prodlužování pozastavena. Nicméně počítáme s tím, že omluvené lekce, kterým v období odstávky vypršela platnost, budeme prodlužovat plošně všem - pokud bude provoz zahájen nejpozději v září, pak platnost bude prodloužena alespoň do 18. 12.2020. Děkujeme Vám za pochopení.

Přejeme všem pokud možno klidné dny.

  

 


 

Mobilní verze