Rezervace aktivit

Vážení klienti, Aquacentrum Delfínek zavedlo do provozu Rezervační systém pro vodní kurzy a kondiční cvičení. 

Tento systém umožňuje:

Klientům vodních kurzů modernější a komfortnější způsob odbavení na recepci prostřednictvím čipové karty, dostupnější způsob omlouvání lekcí z důvodu onemocnění dítěte a následně potom vybírání termínů pro náhradní lekci. Dále mají klienti přehled o čerpání jednotlivých lekcí daného kurzu ve svém Elektronickém účtu klienta. Podrobnosti naleznete v Návštěvním řádu vodních aktivit.

Klientům kondičního cvičení nákup jednotlivých typů vstupného pro vybrané aktivity, které si následně mohou přes svůj Elektronický účet klienta uplatnit pro rezervace jednotlivých aktivit (více než 60 minut před zahájením daného cvičení) nebo si jednorázově zakoupit 10 vstupů na kondiční cvičení za zvýhodněnou cenu a tyto vstupy poté uplatňovat (vstup nejdříve 59 minut před cvičením). Pro klienty, kteří chtějí jako dosud platit vstupné jednorázově a za hotové přímo před samotným cvičením, se nic nemění. Podrobnosti naleznete v Návštěvním řádu předprodeje vstupů.


Předprodej vstupů na kondiční cvičení probíhá na recepci Delfínka (nákup vstupů do svého Elektronického účtu klienta). Rezervace (vodní kurzy nebo lekce kondičního cvičení) jsou zpravidla umožněny poslední týden v měsíci na měsíc následující.  

  pokracovat

 


 

Mobilní verze