Teplota vody
Krytý bazén23,92 °C
Delfínek19,38 °C

Venkovní teplota2,41 °C

Plavání pro veřejnost

« zpět
07.06.2010 / 10:54

PLAVÁNÍNa Plaveckém stadionu v Olomouci je krytý bazén o rozměrech 50 x 20m a letní bazén o rozměrech 50 x 21m. Letní bazén je otevřen od 1.5. do 30.8. vždy s ohledem na aktuální předpověď počasí. Plavání v těchto bazénech je nabízeno v rámci plavání pro veřejnost. Rozpis plavání pro veřejnost je k dispozici na našich stránkách pod odkazem ROZPIS PLAVÁNÍ. Číslo v daném sloupci určuje, jak veliká plocha z celkové rozlohy bazénu je v určitou hodinu určena pro plavání veřejnosti. Tuto službu mohou využít všichni, kteří chtějí svůj volný čas trávit aktivně, rádi plavou a chtějí si prostřednictvím plavání udržet nebo zlepšit svoji kondici. Návštěva bazénu je však samozřejmě vhodná i pro osoby, které si chtějí odpočinout od každodenního stresu a od plavání očekávají relaxaci a regeneraci organismu.
Děti mohou v rámci plavání pro veřejnost využít dětské bazény - krytý dětský bazén o rozměrech 10 x 3,5m s vodním hříbkem a dvojskluzavkou a v letní sezóně venkovní dětský bazén o rozměrech 15 x 12m. Tyto bazény jsou určeny pro děti od 3 do 6 let v doprovodu dospělé osoby. Provoz dětských bazénů je shodný s nabídkou plavání pro veřejnost s výjimkou provozu krytého dětského bazénu v období školního roku, kdy jsou zpravidla dopolední a některé vybrané odpolední hodiny vyhrazeny plavání mateřských škol (viz odkaz PROVOZNÍ DOBY).
Ve vyhrazeném čase plavání pro veřejnost lze využít i nabídky atrakcí – whirpoolu a tobogánu (viz odkaz PROVOZNÍ DOBY ATRAKCÍ). Tobogán (77m) je oblíbený zejména mezi dětmi a mládeží, své skalní fanoušky má však i mezi dospělými bez rozdílů věku. Oblíbenost a využívání whirpoolu jde napříč generacemi. Whirpool je vyhledávám zejména za účelem relaxace.

 


 

Mobilní verze